Zapisy na przedmioty Humanistyczno-Społeczne w semestrze zimowym 2022/2322

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.

OFERTA PRZEDMIOTÓW HUMANISTYCZNO-SPOŁECZNYCH

SEMESTR ZIMOWY 2022-23

3 października 2022 roku zostaną otwarte zapisy na przedmioty humanistyczne. W ofercie przygotowanej przez Zespół Nauk Humanistyczno-Społecznych odnajdziecie Państwo przedmioty z obszaru nauk psychologicznych, rozwoju osobistego oraz filozofii. Wszystkie zostały przyporządkowane do dwóch osobnych grup - dla studentów I i II stopnia studiów.

Dla studentów I stopnia studiów przygotowane zostały przedmioty cieszące się od lat powodzeniem: Psychologia społeczna, Etyka i Planowanie kariery. Wszystkie przedmioty zostały rozplanowane w ośmiu różnych blokach godzinowych, dokładnie wskazanych w poniższej:

Wtorek – 17:00-18:30 – Etyka – sala VIIIW – dr Łukasz Kaszkowiak

Wtorek – 18:30-20:00 – Psychologia społeczna – sala VIIIW - dr Michał Lubicz Miszewski

Środa – 17:00-18:30 – Psychologia społeczna – sala 005 - dr Michał Lubicz Miszewski

Środa – 18:30-20:00 – Psychologia społeczna – sala 005 - dr Michał Lubicz Miszewski

Czwartek – 10:00-11:30 – Etyka – sala VIIIW – dr Łukasz Kaszkowiak

Czwartek – 12:00-13:30 – Etyka – sala VIIIW – dr Łukasz Kaszkowiak

Czwartek – 17:00-18:30 – Planowanie kariery - sala VIII W - dr Milena Wawrzyniak-Kostrowicka

Czwartek – 18:30-20:00 – Planowanie kariery - sala VIII W - dr Milena Wawrzyniak-Kostrowicka

Piątek – 11:00-12:30 - Psychologia społeczna – sala 005 - dr Michał Lubicz Miszewski

Dla studentów II stopnia studiów został przygotowany przedmiot mający na celu przygotowanie do wejścia na rynek zatrudnienia - Komunikacja w biznesie. Na potrzeby studentów aktywnych zawodowo przedmiot jest zaplanowany w trzech popołudniowo-wieczornych blokach godzinowych.

Poniedziałek –  8:30-10:00 - Komunikacja w biznesie - sala IIR - dr Milena Wawrzyniak-Kostrowicka

Poniedziałek – 17:00-18:30 - Komunikacja w biznesie - sala 005 - dr Milena Wawrzyniak-Kostrowicka

Poniedziałek – 18:30-20:00 - Komunikacja w biznesie - sala 005 - dr Milena Wawrzyniak-Kostrowicka

adiunkt i kierownik Zespołu Nauk Humanistyczno-Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, wykładowca akademicki;

Psychoterapeutka pracująca w nurtach: systemowym i poznawczo-behawioralnym (ze szczególnym uwzględnieniem dorobku trzeciej fali terapii CBT – DBT, ACT oraz Dialogu motywującego); Specjalizuje się w prowadzeniu pacjentów z OCD, PTSD, RAD, tikami, fobią oraz lękiem uogólnionym. Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała od roku 2015 prowadząc konsultacje i terapię w Poradni Rozwoju Osobistego Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Doktorat z nauk humanistycznych uzyskała w 2011 roku na Uniwersytecie Wrocławskim. Poświęciła go badaniu zagadnień związanych z wpływem czynników społecznych na funkcjonowanie systemów rodzinnych.

Członkini nadzwyczajna Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej;

Aktywnie współpracuje zarówno ze środowiskiem biznesowym (prowadząc szkolenia kadry), jak i akademickim (w charakterze kierownika naukowego konferencji, studiów podyplomowych oraz jako wykładowca i promotor seminariów).

PRZEDMIOT: Planowanie kariery, Komunikacja interpersonalna, Komunikacja w biznesie

dr Michał Lubicz Miszewski

Michał Lubicz Miszewski, dr, absolwent Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego,

doktor nauk humanistycznych (dyscyplina: socjologia). Głównym obszarem zainteresowań

badawczych są Polonia i Polacy w świecie, konflikty etniczne w państwach Europy

Środkowo-Wschodniej, imigranci ukraińscy w Polsce, dziedzictwo kulturowe dawnych

Kresów Wschodnich RP oraz bezpieczeństwo kulturowe.

PRZEDMIOT: Psychologia społeczna

KONTAKT: michal.lubicz-miszewski@upwr.edu.pl

dr Łukasz Kaszkowiak

Doktor nauk społecznych. Ukończył socjologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Podczas doktoratu zajmował się problematyką społecznych światów i kultury, co zaowocowało książką "Społeczny świat polskich fanów fantastyki", pionierską w polskiej socjologii. Głównym obszarem jego zainteresowań jest przekaz kulturowy oraz zmiana społeczna.

KONTAKT: lukasz.kaszkowiak@upwr.edu.pl

uprzejmie przypominam wszystkim Państwu, którzy w semestrze zimowym 2021-22 mają w planie przedmiot humanistyczny, iż zapisy odbywają się poprzez systemu USOS i do ich dokonania niezbędne jest posiadanie żetonu.

Uprzejmie przypominam, że dany przedmiot humanistyczny można realizować tylko jednokrotnie.

Zapisy na przedmioty humanistyczne odbywają się jedynie w terminach wskazanych w kalendarzu akademickim.

Kierownik Zespołu Nauk Humanistyczno-Społecznych