Słownik Vetionary

Polecamy dla naszych studentów weterynarii słownik Vetionary, stworzony przez lektorkę SJOiNHS mgr Sylwię Makarę-Paciorek, jest dostępny do pobrania w sklepie PLAY.

Można pobierać i instalować na:

lub wchodzić w Google Play w wyszukiwarce. Wystarczy wpisać vetionary

Info o słowniku:

Vetionary

Innowacyjny, specjalistyczny słownik Vetionary polsko-angielski i angielsko-polski dla studentów weterynarii i BiHZ w formie aplikacji mobilnej na platformę Android.

To innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie nauczania specjalistycznego języka obcego.

Forma aplikacji mobilnej zapewnia ogrom korzyści zarówno dla użytkowników jak i dla Uniwersytetu. Użytkownik otrzymuje zupełnie darmowy oraz ogólnodostępny słownik specjalistyczny (brak istniejących rozwiązań na rynku również w tradycyjnej formie). Słownik Vetionary umożliwia budowanie społeczności wokół projektu oraz promowania Uczelni wśród przyszłych, potencjalnych studentów.

vetionary