Meetings for Dialogue zapraszamy na wykład gościnny w języku angielskim

W ramach cyklu spotkań  Meetings for Dialogue zapraszamy na wykład gościnny w języku angielskim do Studium Języków Obcych i Nauk Humanistyczno-Społecznych Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Naszym kolejnym gościem jest dr inż. Bożena Szewczyk-Taranek, wykładowca terapii ogrodniczej na studiach podyplomowych Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, która wygłosi wykład o wpływie ogrodu na jakość życia miejskiego w wymiarze społecznym, terapeutycznym, estetyczno-ekologicznym i kulturowym. Opowie również o farmach miejskich, ogrodach społecznych i terapeutycznych na obszarze Europy i USA .

Wykład zatytułowany Garden – the Healing Environment połączony z dyskusją odbędzie się w piątek 5.04.2019 w budynku SJOiNHS przy ul. Mikulicza-Radeckiego 6, w sali 208 w godz. 14.00-15.30.

Wykłady w ramach Meetings for Dialogue mają charakter otwarty, więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Serdecznie zapraszamy !

plakat_420x297_20