Menu

Egzamin ustny z języka angielskiego 2020

Egzamin ustny dla 3 roku - zima 2020

Sala

Grupa Nr.

06.02.2019 (Czwartek)

Gr. Nr.

07.02.2019 (Piątek)

104

Grupa nr 4

 

Grupa nr 6

 

Grupa nr 17

08:00-09:40 (E)Zofia Prele

 

10:20-12:00 (E)Zofia Prele

 

13:00-14:40 (E)Zofia Prele

 

Grupa nr 44

 

Grupa nr 47

 

Grupa nr 32

08:00-09:40 (E)Agnieszka Doś

 

10:20-12:00 (E)Grażyna Grędziak

 

13:00-14:40 (E)Grażyna Grędziak

 

109

Grupa nr 9

 

Grupa nr 26

 

Grupa nr 30

08:00-09:40 (E)Marta Zięba

 

10:20-12:00 (E)Marta Zięba

 

13:00-14:40 (E)Marta Zięba

 

 

 

Grupa nr 16

08:00-09:40

 

10:20-12:00 (E)Agnieszka Mondrzycka

 

13:00-14:40

 

108

Grupa nr 20

 

Grupa nr 23

 

Grupa nr 24

08:00-09:40 (E)Ireneusz Osak

 

10:20-12:00 (E)Ireneusz Osak

 

13:00-14:40 (E)Ireneusz Osak

 

 

Grupa nr 36

 

Grupa nr 14

 

Grupa nr 45

 

08:00-09:40 (E)Ireneusz Osak

 

10:20-12:00 (E)Agnieszka Gałek

 

13:00-14:40 (E)Agnieszka Gałek

 

 

204

Grupa nr 2

 

Grupa nr 7

 

Grupa nr 25

08:00-09:40 (E)Julia Sawiłow

 

10:20-12:00 (E)Julia Sawiłow

 

13:00-14:40 (E)Julia Sawiłow

 

Grupa nr 33

 

Grupa nr 21

 

Grupa nr 35

08:00-09:40 (E)Julia Sawiłow

 

10:20-12:00 (E)Ewa Hajdasz

 

13:00-14:40 (E)Agnieszka Mondrzycka

 

 

208

Grupa nr 15

 

Grupa nr 27

 

Grupa nr 29

08:00-09:40 (E)Agnieszka Strugała

 

10:20-12:00 (E)Agnieszka Strugała

 

13:00-14:40 (E)Agnieszka Strugała

 

Grupa nr 41

 

Grupa nr 1

 

Grupa nr 5

 

Grupa nr 31

 

 

08:00-09:40 (E)Agnieszka Strugała

 

10:20-12:00 (E)Anna Cegłowska-McCann

 

13:00-14:40 (E)Anna Cegłowska-McCann

 

15:20-17:00 (E)Anna Cegłowska-McCann

304

Grupa nr 8

 

Grupa nr 11

 

Grupa nr 12

 

Grupa nr 13

08:00-09:40 (E)Beata Topolska

 

10:20-12:00 (E)Beata Topolska

 

13:00-14:40 (E)Beata Topolska

 

15:30-17:00 (E)Beata Topolska

 

Grupa nr 53

 

Grupa nr 38

 

Grupa nr 52

 

Grupa nr 48

 

Grupa nr 49

08:00-09:40 (E)Beata Topolska

 

10:20-12:00  (E)Beata Topolska

 

13:00-14:40  (E)Beata Topolska

 

15:30-17:00 (E)Beata Topolska

 

17:40-19:20 (E)Beata Topolska

308

Grupa nr 18

 

Grupa nr 19

 

Grupa nr 50

08:00-09:40 (E)Agnieszka Stokłosa

 

10:20-12:00 (E)Agnieszka Stokłosa

 

13:00-14:40 (E)Agnieszka Stokłosa

 

Grupa nr 43

 

Grupa nr 28

 

Grupa nr 42

 

Grupa nr 46

 

08:00-09:40 (E)Wojciech Ciesiński

 

10:20-12:00 (E)Igor Jankowski

 

13:00-14:40 (E)Igor Jankowski

 

15:30-17:00 (E)Igor Jankowski

 

307

Grupa nr 22

 

Grupa nr 40

 

Grupa nr  10

 

08:00-09:40 (E)Wojciech Ciesiński

 

10:20-12:00 (E)Wojciech Ciesiński

 

13:00-14:40 (E)Wojciech Ciesiński

 

Grupa nr 37

 

Grupa nr 51

 

Grupa nr 39

08:00-09:40 (E)Agnieszka Stokłosa

 

10:20-12:00 (E)Agnieszka Stokłosa

 

13:00-14:40  (E)Ewa Gołębiowska

 

 

305

Grupa nr 3

 

Grupa nr 1 (C1)

 

Grupa nr 34

 

08:00-09:40 (E)Agnieszka Doś

 

10:20-12:00 (E)Agnieszka Doś

 

13:00-14:40 (E)Agnieszka Doś

 

08:00-09:40

 

10:20-12:00

 

13:00-14:40